Merkez

  (0212) 253 00 39

  Şube

  (0216) 314 03 70

  Şube 2

  (0212) 320 31 50

Garanti, İade Ve Değişim Koşulları

 • Ana Sayfa
 • Garanti, İade Ve Değişim Koşulları

konsangroup.com.tr’nın sitesindeki tüm ürünler Konsan Group garantisi altındadır.

konsangroup.com.tr’da satışa sunulan"Konsan Group" kategorisindeki tüm ürünler 1 Yıl garanti’ kapsamındadır. Black Silver; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.

1 Yıl garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (Konsan Group bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Konsan Group dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır. - Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Konsan Group’a bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan veya (0212) 253 00 39 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler 'kişiye özel' hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

"Özel Kampanya " kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden veya (0212) 253 00 39 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.

İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde Konsan Group Firmamıza ulaşması gerekmektedir. Kargo gönderilerinizi size en yakın Aras Kargo şubesinden - 1931848851335 bilgileri verilerek gönderimi yapılmalıdır.

Üyelik Sözleşmesi
Teslimat Koşulları
Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Garanti, İade Ve Değişim Koşulları
Aydınlatma Metni