Merkez

    (0212) 253 00 39

    Şube

    (0216) 314 03 70

    Şube 2

    (0212) 320 31 50

Hakkımızda

İstanbul’da faaliyet gösteren KONSAN ELEKTROTEKNİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., 1994’ten bugüne müşteri memnuniyetini profesyonel anlayışı esas alarak hizmet vermektedir. Türkiye’de çok sayıda müşteriye hizmet veren KONSAN ELEKTROTEKNİK, güvenilir ve çözüm odaklı yapısıyla yoluna devam etmektedir.

Konsan’ın kendi markaları KSN ve HAWCON ile marka sayısını çoğaltmıştır.

Kalite, güven ve disiplin odaklı hizmet veren firmamız, Çin, Tayvan, Hindistan gibi birçok ülke ile uzun yıllar süren ticari işbirlikleri yapmaktadır. Portföyüne yeni markalar ve ürünler eklemeyi hedefleyen KONSAN ELEKTROTEKNİK; Kondaş, Tibcon, Weller, Ersa, Hatko, Mesa, Knipex, İzeltaş, CetaForm, Feray, Soldex, UNI-T, Perfects, Ortaçlar, Solomon Havya ve Ertan Havya başta olmak üzere 30’u aşkın farklı markaların bayiliğini yapmaktadır.

KONAN ailesinin sektörde oluşturduğu tarihsel güveni, ticari başarısı ve yenilikçi anlayışıyla geleceğe taşıyan, yeteneklerin geliştirdiği katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği Konsan Elektroteknik’te öncelikli amaç; sektörün talep ve ihtiyaçlarını karşılayan doğru atılımlar yaparak alanında en kaliteli ürünleri rasyonel fiyat ve maksimum hizmet politikası ile pazarda ülke ekonomisine fayda sağlamayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

40 yılı aşkın tecrübesiyle sektöründe öncü kuruluşlarındandır.

Üyelik Sözleşmesi
Teslimat Koşulları
Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Garanti, İade Ve Değişim Koşulları
Aydınlatma Metni