Merkez

  (0212) 253 00 39

  Şube

  (0216) 314 03 70

  Şube 2

  (0212) 320 31 50

Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Hakkında

Web sitemize üye olmak için Üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız; olası iletişim ve teslimat problemleri için önem arz etmektedir.

Üyelik İptali

Üyeler dilediği zaman üyeliği sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırmanızın ardından sitemiz ile ilişiğiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için iletişim bölümünden bize ulaşarak talebinizi iletmelisiniz. Şu durumlarda üyelik iptali gerçekleşmez:

 • Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse,
 • Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa,
 • Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

Şu durumlarda ise üyelik tarafımızdan iptal edilebilir:

 • Ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa,
 • Sahtekarlık girişiminde bulunduysa,
 • Sisteme veya Black Silver ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.
Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için sitemizde her türlü önlem alınmıştır. Sitemize girişte kullandığınız bilgileri hiç kimse ile paylaşmayın ve güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. Farklı Adres Siparişler sonlandırılırken üyenin sisteme kayıtlı adresi dışında farklı bir adres ekleme olanağı bulunmaktadır. Bu bölüm; arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde de kullanabilmeniz için düşünülmüştür.

Üye Yorumları

Her ürüne kullanıcıların düşünce ve deneyimlerini aktarmaları için kullanıcı yorumları bölümü eklenmiştir. Müşteri yorumları ile daha bilinçli ve güvenilir bir alışveriş ortamı doğacaktır. Black Silver , genel ahlak çerçevesinde yazılmayan yorumları silme hakkını saklı tutar.

Üyelik Sözleşmesi
Teslimat Koşulları
Satış Sözleşmesi
Gizlilik ve Güvenlik
Garanti, İade Ve Değişim Koşulları
Aydınlatma Metni